Nowe mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze

Nowe mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ciekawe inwestycje budowlane, Inwestycje deweloperskie 1 komentarz

Oferowane są 74 mieszkania powstające na nowoczesnym osiedlu o uroczej nazwie Ogrody Paulinum. Przedstawiamy bogaty wybór mieszkań, różnych typów. Z pewnością przyszli mieszkańcy znajdą tu miejsce spełniające najśmielsze oczekiwania.

W ofercie dewelopera dostępne są: kawalerki, 4-pokojowe mieszkania oraz mieszkania z wielozadaniową antresolą. W wyższych kondygnacjach deweloper poleca apartamenty z praktycznymi i przestronnymi balkonami. Świeżość pomysłów oraz nowoczesność architektoniczna zapewnią mieszkania godne XXI wieku.

Dodatkowo, tradycyjna technologia oraz najwyższej klasy materiały budowlane i wykończeniowe zapewnią komfortowe życie. Mieszkania deweloperskie idealnie komponują się z otaczającą przyrodą w postaci Parku Paulinum, a imponujące budownictwo, łączące tradycję z nowoczesnością, stanie się powodem do dumy jego przyszłych mieszkańców.
Mieszkania Jelenia Góra

Mieszkania doskonale służyć mogą również jako tak zwane drugie domy. Sprawdź ofertę – zobacz mieszkania Jelenia Góra.

Jelenia Góra to miejsce, w którym i Ty możesz zamieszkać. Malownicza okolica w Kotlinie Jeleniogórskiej położona niedaleko gór i rzek, stanie się miejscem marzeń każdego mieszkańca.

Osiedle Ogrody Paulinum przynależą do tej sprzyjającej atmosfery. Położone są w otoczeniu Parku Paulinum oraz bliskiej odległości z centrum miasta. Świetna lokalizacja z pewnością podniesie komfort życia.
mieszkania

atrakcyjna oferta deweloperska

Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Niemiec i Czech. Ośrodki narciarskie w Jeleniej Górze oraz zabytki architektoniczne staną się punktem wycieczek wielu turystów. Mieszkając na nowoczesnym osiedlu w Parku Paulinum regularnie będą mogli Państwo czerpać z atrakcji, jakie zapewnia okolica. Możliwość wycieczek krajoznawczych oraz zwiedzając dziedzictwo kulturowe i historyczne pięknego regionu, wzbogacą Państwo swoją wiedzę, a przede wszystkim dostarczą rozrywki. Łatwy i szybki dojazd do placówek pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas i przeznaczyć go na czerpanie pełnymi garściami z zachwycającej kultury.

About the author